درباره ما

شرکت امداد درب از سال 1370 فعالیت رسمی خود را با ارائه خدمات و تعمیر و نصب و فروش انواع درب اتوماتیک آغاز کرده و در حال حاضر با بهره مندی از تجربه ای گران بها و همچنین پرسنل اداری و اجرایی با دانش و خلاق، به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های فعال در زمینه تعمیر و نصب انواع درب های اتوماتیک در سطح کشور سهم عظیمی از بازار داخلی را به خود اختصاص داده است.  زمینه اصلی فعالیت امداد درب خدمات تعمیر و نصب (بازبینی، تعمیر و تعویض قطعات ) انواع درب اتوماتیک کرکره ای،  درب اتوماتیک شیشه ای ، درب اتوماتیک ریلی و جک درب بازویی ریلی  را شامل میشود.

خدمات ما

 

اجرا و نصب انواع درب‌های اتوماتیک

اجرا و نصب سیستم های محافظی و انواع درب های اتوماتیک با استفاده از نیرو های مجرب و کار آزموده بوده و سرویس دهی به موقع برای نصب و خدمات پس از فروش از افتخارات این شرکت و رضایت مندی مشتریان عزیز می باشد که باعث شده پیمانکار رسمی ارگان ها و سازمان های دولتی و خصوصی باشیم هم چنین با رزومه قوی ما و پشتیبانی آنلاین و 24 ساعته از شبانه روزی شرکت امداد درب و رضایتمندی مشتریانمان که از سراسر کشور می‌باشند صحه ای بر گفته هایمان می باشد.

تعمیر انواع درب‌های اتوماتیک

اگر می خواهید که با بهترین هزینه از خدمات تعمیر تخصصی درب اتوماتیک بهره مند شوید و یا در تهران هستید و نیازمند تعمیر فوری درب اتوماتیک هستید، می‌توانید از خدمات امداد درب استفاده کنید. تمام خدماتی که توسط امداد درب ارائه می شود چه تعمیر جک درب پارکینگ و چه تعمیر برد اصلی درب شیشه ای دارای ضمانت می باشد. به علاوه ما بهترین هزینه و بهترین کیفیت در تعمیرات درب های اتوماتیک مثل تعمیر کرکره برقی را به صورت هم زمان به شما ارائه می دهیم.